MİRAMAK MANYETİK KİREÇ ÖNLEME SİSTEMLERİ

 2003 yılından itibaren faliyetlerini manyetik kireç önleyici sistemleri alanında sürdüren şirketimiz 2013 yılından itibaren yeni markası MİRAMAK ile faaliyetlerini genişletmiştir. Miramak Manyetik Kireç Önleme cihazlarını Türkiye ve yurt dışında birçok ulkede tanıtmayı hedefleyen şirketimiz,bugun artık kullanıcıları tarafından tavsiye edilir hale gelmiştir.

 Miramak Kireç Önleme Cihazlarını kullanan kişi ve kuruluşlar sadece muşterilerimiz değil,aynı zamanda dostlarımız olmuşlardır.Bunun tek nedeni sattığımız her cihazın (Ev tipi yada sanayi tipi) arkasında olmamız,esas satış sonrasında Müşterilerimizle surekli irtibat halinde olup,memnuniyetlerini takip etmemizdir. Şirketimiz hiçbir zaman günü birlik düşünmemekte ve süreklilik felsefesini önemsemektedir.

MİSYONUMUZ

 Ulusal ve Uluslarası çerçevede , kaliteli hizmet ve ürün odaklı çözümler geliştirip sunarak müşterilerimize artı değerler yaratmak , çalışanlarımızın iş ve kişisel gelişimine katkıda bulunmak , ortak değerlerimiz doğrultusunda çalışarakve üreterek daima geleceğe odaklanarak gelişmek önceliğimizdir.

VIZYONUMUZ

 MİRAMAK KİREÇ ÖNLEME SİSTEMLERİ , olarak vizyonumuz müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan , ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen , toplumsal sorumluluğunun bilincinde , değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, yaygın hizmet ağı, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen global bir MARKA ve Firma olmaktır.

 Çalışanları için gurur veren, müşterileri içinse güven ortamı sunan, kaliteyi kendisine ilke edinmiş yenilikçi bir firma olma vizyonu MİRAMAK KİREÇ ÖNLEME SİSTEMLERİ için kurumsal bir prensiptir. Bu amaçla; birey, toplum ve çevrenin ihtiyaçlarını gözeterek sorumluluk alan etik bir anlayışla çalışıyoruz.

 Çevre Koruması Sorumluluğumuz;

Yaşadığımız çevrenin yarınlara aynı verimlilikte ve güzellikte kalması doğrultusunda, bizlerden sonra gelecek nesillere yeşil bir çevre ve sağlıklı nesiller bırakmak için katkıda bulunduğumuza inanmanın verdiği heyecanla daha çokçalışarak, ürünlerimizi büyük kitlelere ulaştırmak için canla, başla çalışma azmimiz artmaktadır.Bu konuda emeği geçen herkese;yeşil bir dünya ve daha sağlıklı bireyler bırakmak adına teşekkür ederiz.

Ek Bilgi